Каміни в Луцьку - Камін24
Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (096) 567-92-92 (095) 567-92-92

Сучасні каміни: тенденції 2018 року

Існує три неймовірні речі в світі на які можна дивитися вічно: як тече вода, як горять зорі в вечірньому небі, як палає вогонь. Відомо, що споглядання полум'я допомагає звільнитись від тривог, очистити думки та заспокоїтись.

Створити затишок, зігріти взимку, створити комфорт та теплу сімейну атмосферу в домі допоможе камін. Завдяки сучасним технологіям, оздоблювальним матеріалам і різноманітним дизайнерським рішенням - камінна кімната стане улюбленою в вашій оселі, а сам камін - яскравою точкою в ній.

Сьогодні ми хочемо розкрити 5 визначних особливостей у виборі каміну, його застосуванні в інтер'єрі, виборі типу та матеріалів з якого вони виготовляються у 2018 році. Проаналізувавши міжнародний ринок, а також дизайнерські рішення компаній засновників моди на дизайн камінів у світі.

5 визначних тенденцій, що вплинуть на вибір оформлення каміну та матеріалів оздоблення вдповідно до стилістики інтер'єру

Вибір місця розташування каміну в сучасних інтер'єрах.

Сучасний дизайн інтер'єрів передбачає найбільш несподівані місця розташування каміну в оселі. Трендом 2018 року стало доповнення інтер'єру ванної кімнати каміном.

Дизайнерські каміни встановленні вище рівня підлоги ають можливість насолоджуватися полум'ям де б ви не сиділи. Все частіше камінні портали проектують  втопленими в стіну, а якщо планується монтаж каміну острівного типу - його розташовують в центральній частині кімнати неначе вітаючи у повітрі(використовуючи не помітні кріплення до стелі або підлоги).

Ще одним цікавим трендом стало розташування телевізора над каміном - це цілком зрозуміло. Стіна на якій знаходиться камін привертає величезний інтерес - яскравий акцент до якого прикута вся увага. Дану ідею стало можливо  реалізувати за допомогою використання сучасних теплоізолювальних матеріалів та правильного проектування всієї конструкції каміну.

Основні типи камінів:

  • Острівні
  • Кутові
  • Настінні
  • Вбудовані

Спостерігається тенденція зростання популярності до настінних камінів. Деякі з моделей навіть не потребують димоході. Це ідеальне рішення для не великих приміщень, адже їх можна розмістити в будь-якому місці дому.

Варто звернути особливу увагу на горизонтальні каміни.  Оскільки інтерес до вбудованих камінів зростає - дизайнери вирішили звернути увагу на форму. Широкі каміни з розташуванням вогню по всій довжині створюють неповторне враження чим і завдячують своїй популярності.

Екологічність при використанні

Сучасні тенденції показують, що споживачі частіше звертають увагу та обирають каміни що працюють на електриці та не виділяють диму та сажі. Все меншою популярністю користуються газові каміни. 

Не менша увага приділяється матеріалу з якого зроблений камін, його безпечності, відсутності токсичних випарів при експлуатації.

Натуральні природні матеріали

При облицюванні каміну все більшої популярності набуває використання кам'яної плитки: білий граніт, чорний мармур, онікс. Завдяки широкій кольоровій гамі, довговічності та стійкості до високих температур природний камінь - цей матеріал безперечно стає найкращим вибором.

Втілення сучасних технологій

Все більшої популярності набувають сучасні електрокаміни. І не дивно, застосування новітніх технологій дає можливість поєднати функцію обігріву та очищування повітря. Ви відчуєте комфортне використання даного предмету інтер'єра завдяки дистанційнорму управлінні. А зображення горіння дров не відрізните від справжнього.Такий камін підійде для використання і в зимовий для обігріву і в літній період для створення романтичної атмосфери та комфортного відпочинку.

Дизайн сучасних камінів

Завдяки компактним розмірах і простоті в обслуговуванні сучасні каміни гармонійно вписуються в будь - яку кімнату. З точки зору дизайну найважливішою частиною є портал та оглядова частина. Сучасні камінні портали можуть бути виготовлені з мармуру, бетону, скла, онікса, гіпсокартону, металу, пластику, дерева, кераміки, граніту, піщанику та іншого.

Давайте розберемось, які архітектурні стилі зустрічаються в дизайні сучасних камінів:

- Вирізняючою характеристикою класичних камінів є п-подібний портал встановлений від основи підлоги. Часто використовуються різьблені фігурні деталі, кам'яне облицювання, об'ємні лінії.

- Модерн характеризується змінами в зовнішньому вигляді та розташуванні камінів. Вписані в стіну каміни, кутові, підвісні каміни - і це ще не весь перелік можливих конфігурацій.

-  Для стилю хай-тек є характерним використання сучасних технологій в застосуванні та установці. Камін в стилі Hi-tech буде оригінальним за відсутності декору.

- Стиль лофт з'явився відносно недавно, відмінностями даного стилю є високі стелі, об'єднаний простір, переобладнання виробничих та мансардних приміщень в жилі. Сьогодні дизайнери часто використовують каміни в оформленні будинків та квартир в стилі лофт. В даному стилі акцент стоїть на каміні, як джерелі тепла.

- Стиль мінімалізм ідеально підійде для оформлення каміну в спальні та столовій. Даний стиль характеризується лаконічністю в поєднанні з функціональністю.

Сучасні каміни - це далеко не  предмет інтер'єру. Це засіб обігріву, безпечність в використанні, енергоефективність та екологічність.Завдяки використанню сучасних методів обігріву та енергоефективності, в залежності від своєї потужності камін може обігріти як невелику кімнату так і цілий дім.

Найбільший вибір сучасних камінів  в Луцьку та Волинській області для Вас у компанії "Камін 24". Ми надамо професійну консультацію та допоможемо підібрати модель. Ознайомитись з повним переліком наших послуг ви зможете тут.