Каміни в Луцьку - Камін24
Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (096) 567-92-92 (095) 567-92-92

Послуги

Компанія "Камін24" надає широкий спектр послуг, від підбору конкретної моделі каміна, або печі до монтажу у будинку.

Ваші ідеї будуть втілені нашими фахівцями з найвищим рівнем якості, використовуючи неповторний європейський стиль.

Послуги

1. Підбір моделі каміну та послуги монтажу

Наша мета - Зробити вибір каміна простим процесом для кожного покупця.

Підібрати найкращу модель для Вас та правильно підготувати місце під камін допоможе технічний фахівець (консультант) фірми, який приїде на місце монтажу, вивчить всі особливості конструкції будинку і після детального аналізу надасть рекомендації щодо виконання підготовчих робіт і вибору типу та моделі каміна.

2. Підбір та монтаж димохідних систем

Як відомо, від якості матеріалу труби димоходу та герметичності його каналу залежить пожежна безпека всього будинку. Тому роботи з монтажу димохідних систем повинні виконувати тільки професіонали, які мають немалий досвід та можуть гарантувати безпеку.

3. Встановлення електронних систем контролю горіння

Завдяки сучасній електронній системі управління і безпеки Ви зможете отримати максимальний коефіцієнт корисної дії і оптимально безпечну експлуатацію в будь-якому режимі роботи.

4. Проектування саун і підбір матеріалів

Забезпечений докладними кресленнями і розрахунками проект, дозволяє передбачити всі тонкощі підбору матеріалів, будівництва, а також встановлення обладнання. В результаті - будівельний процес стає більш передбачуваним і точним, а робота всього обладнання - відповідає всім вимогам по експлуатації.

5. Облицювання та оздоблення

Унікальні властивості таких природних каменів - це не тільки краса, здоров'я і екологічність. Жоден інший оздоблювальний матеріал не зрівняється з каменем своєю практичністю: добре зроблений одного разу виріб з каменю не втратить свій вигляд ніколи.

6. Гільзування димоходів

Відкладення сажі на стінках димаря - неминуче явище для камінів. Закладання нержавіючих труб в муровані цегляні канали підвищує їх надійність та довговічність.