Каміни в Луцьку - Камін24
Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (096) 567-92-92 (095) 567-92-92

Переваги та достоїнства камінів

Камін - це джерело тепла, яке почали використовувати в побутових умовах набагато раніше, ніж пічний обігрів.

Минуло багато років відтоді, коли з'явилися перші каміни. Протягом тривалого часу свого існування, вони постійно видозмінювалися й удосконалювалися, проте основні свої риси зберегли і донині.

У наші дні, камін не можна розглядати як перспективний вид опалення, або життєво необхідний пристрій. При цьому не можна вважати камін тільки декоративною прикрасою інтер'єру кімнати, адже він прогріває простір приміщення інфрачервоним випромінюванням гарячих стінок камінної топки і самого полум'я зокрема.

У порівнянні з центральним опаленням або піччю, камін починає обігрівати приміщення відразу ж, як тільки з'явиться полум'я і розгоряться дрова.

Виходячи з таких характеристик, стає зрозуміло, що камін гарний там, де люди живуть не постійно, а періодично. Це давній і красивий засіб обігріву, особливо зручно використовувати в невеликих садових будиночках і на дачах маленьких розмірів. Відмінно виглядає декоративний камін і в кімнаті великого особняка.

Камін створить у кімнаті особливий і неповторний затишок, надасть можливість милуватися видом живого вогню, насолоджуватися потріскуванням дров. Така обстановка сприяє створенню у людини позитивних емоцій і почуття затишку в душі.

З давніх часів у багатьох будинках особливу увагу було звернуто на обробку камінів і різноманітність їх форм.

У багатьох країнах світу сьогодні відроджується інтерес і симпатія до камінів. З'явилися і надсучасні каміни, які відрізняються простотою і практичністю при широкому розмаїтті зовнішніх форм