Каміни в Луцьку - Камін24
Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (066) 21-05-500 (067) 21-05-500

Чому Jotul обирає чавун?

Норвезька компанія Jоtul виробляє чавунні каміни з 1853 року. Цей практичний матеріал витримує високі температури та їх різкі коливання. Тому "Jоtul" вибирає чавун для своїх камінів, також як виробники машин використовують чавун для виготовлення двигунів.

Чавун Jоtul виготовляється з сировини від місцевих металопереробних підприємств. Під час його плавлення видаляються всі забруднення, одночасно додається вугілля та хімічні домішки, завдяки яким можна отримати необхідний хімічний склад чавуну.

Коли розплавлений чавун досягне потрібної температури, він проходить аналіз в лабораторії при фабриці в Krаkerоy і в разі потреби до нього додаються необхідні компоненти, завдяки яким ми отримуємо відомий своєю якістю чавун Jоtul.

Литний автомат вливає рідкий чавун у форми зі спеціального піску, який після того як застигне перетвориться в литво для сучасних дров'яних печей Jøtul.

Пристосований для роботи в екстремальних температурних умовах

Чавунна дров'яна піч складається з частин які створюються завдяки литтю. В результаті чавун стає дуже стабільним матеріалом, який не змінює своєї форми під впливом високої температури.

Відомим прикладом з повсякденного життя, може бути різниця в реакції на холодну воду розігрітої чавунної та сталевої сковороди.

Не дивлячись на те, що вони створені практично з однакового матеріалу, вони зовсім по різному реагують на зміни температури. Там, де форма буде деформуватися, чавун залишиться незмінним.

Матеріал, який здатний набувати різноманітну форму

Чавунне литво виготовляється з тривимірних моделей. Таким чином можливо створити більш детальний проект, у якого є складні кути, деталі та різні візерунки.

Таке ретельне підготування моделі для лиття, зумовлює підвищення якості наших продуктів як у функціональності, так і у зовнішньому вигляді.

Міцний

З тої ж причини що і виробники автомобілів, які виготовляють блоки двигунів з чавуну, Jоtul вирішив робити свої печі та дров'яні топки з того ж матеріалу.

Коли компанія поставляє продукти, які розраховані на те, щоб працювати поколіннями, або навіть ще довше, Jotul не може йти на компроміси у питанні якості матеріалу.

Акцент на переробку вторинної сировини та турбота про навколишнє середовище

Виробництво камінів Jоtul відбувається на підприємстві, раніше відомому як Krаkerоy Verk в містечку Fredrikstad в Норвегії.

Місцеві пункти переробки вторсировини, щодня постачають металолом, який переплавляється та перетворюється в сучасні каміни.

У зв'язку з тим, що виробництво знаходитися в самому центрі житлового кварталу, вимоги пов'язані з охороною навколишнього середовища, викидом забруднень, а також рівнем шуму вкрай суворі.

Якщо поєднати це з тим, що в результаті спалювання деревини ми отримуємо оновлювану енергію з нейтральним викидом CO2, то можна спокійно стверджувати, що вибір продуктів Jоtul є кращим вибором для навколишнього середовища та клімату!