Каміни в Луцьку - Камін24
Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (066) 21-05-500 (067) 21-05-500

Підготовка до будівництва каміна

Професійні бригади, що займаються зведенням камінів, завжди працюють на основі технічного завдання і дизайнерського проекту, які можуть бути об'єднані в єдине керівництво, в якому розписані всі нюанси і етапи майбутніх робіт.

Грамотний технічний моніторинг об'єкту, дозволяє зробити необхідні розрахунки та провести обов'язкові дослідження з урахуванням того, що в деяких приміщеннях установка камінної системи практично неможлива.

Різнобічна експертиза майбутнього камінної зали включає в себе кілька варіантів обстеження - візуальну оцінку, технічний аналіз, «польові випробування» матеріалів, з яких зроблені стіни, стеля та підлога.

Етапи підготовки до будівництва каміна

1. Виїзд техніка і дизайнера на об'єкт після узгодження із замовником часу огляду приміщення. Виїжджають фахівці повинні мати при собі необхідні інструменти для точних обмірів, зразки портального декору та каталог камінного устаткування.

2. Візуальний огляд знакових конструкцій і технічних систем приміщення, що дозволяє визначити загальну інфраструктуру конкретного інтер'єру.

3. Моніторинг приміщення і передбачуваного місця розташування каміна з точки зору правил пожежної безпеки. Вивчення потенційних ділянок загоряння, характеристик підлогового покриття, можливості установки декору з більш високими властивостями вогнестійкості.

4. Проведення необхідних замірів з фіксацією всіх результатів, які стануть основою для створення інженерно-технічного проекту каміна. Тут особливо важливо дотримуватися точність вимірювань, від яких залежить не тільки зовнішній вигляд, але і експлуатаційні характеристики майбутньої камінної системи.

5. Комплексний аналіз існуючих систем видалення диму. Вимірювання технічного потенціалу димохідного каналу. У разі відсутності димоходу робиться розрахунок його місця розташування і перетину, розмір якого безпосередньо залежить від об'єму і потужності камінної топки.

6. Аналіз характеристик повітрообміну в приміщенні і наявних систем вентиляції. Визначення характеру місця розташування і обсягу припливної вентиляції, необхідної для нормальної роботи обраного камінного устаткування.

7. Аналіз технічного паспорта приміщення з точки зору реальних характеристик конструкцій і складових. Оцінка відповідності даного приміщення існуючим нормам і вимогам, що пред'являються до об'єктів, в яких будуть експлуатуватися каміни з відкритим вогнем.

8. Вивчення можливостей оснащення приміщення всім необхідним для комфортного і безпечного використання домашнього вогнища (з відповіддю на питання - чи доцільна реконструкція і перепланування?).

9. Розгляд можливих варіантів місця розташування каміна з продуманим вибором оптимального місця розміщення топливника і димаря.

10. Визначення кількості і характеру допоміжних робіт, необхідних для підготовки приміщення до установки каміна.

11. Остаточні узгодження всіх позицій із замовником і всіма учасниками заходу. Складання технічного завдання з докладним описом використовуваних матеріалів і етапів будівельно-оздоблювальних робіт.

Варто відзначити, що попередні дослідження і розрахунки - це досить складна робота, що вимагає певної кваліфікації та досвіду. Такі послуги повинні обов'язково оплачуватися за взаємною домовленістю.

Пам'ятайте - від правильного обстеження приміщення, в якому буде встановлений камін, безпосередньо залежить його функціональність і безпека. Тому якщо виконавець робить всі розрахунки на око, або у віддаленому режимі за технічним паспортом, то варто всерйоз задуматися, а чи потрібний вам такий підрядник?